bize ulaşın
ENGLISH
ODA HABERLERİ
ÇTSO MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
29 Mart 2021

ÇTSO MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Yılda iki defa yapılan Müşterek Komite toplantılarının ilki, Odamız'ın on iki Meslek Komite üyelerinin katılımıyla dijital ortamda gerçekleşti.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Meslek Komiteleri'nin 2020 yılı performans değerlendirmeleri ve Covid-19 salgın sürecinin bölgemizdeki etkileri  gündem maddeleri olarak ele alındı.

Odamız Başkanı Kozuva, toplantıyı başlatırken; Biz Türk milleti olarak ne kadar yüz yüze olursak ne kadar bir arada zaman geçirirsek o kadar mutlu olabiliyoruz. Salgın süreci için de elimizden geleni yapıp Tekirdağ genelinde vakaların azalması adına fayda sağlayacak her tedbire uymalıyız. Umuyorum ki salgın sürecini en kısa sürede atlatmayı başarır ve önümüzdeki süreçlerde gerçekleşecek toplantılarımızı hep bir arada geçirebiliriz, bunu gönülden istiyorum, dedi.

KOZUVA, CAN-I GÖNÜLDEN İSTİYORUM

Dilek ve temennilerle kapanan toplantıda Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva yaptığı açıklamada; Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu yılın ilk Müşterek Komite Toplantısını icra ettik. Tüm meslek komitelerinin katıldığı bu toplantımızda, sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili beyin fırtınası yaptık. Covid-19 salgınının bölgemize ve ticari faaliyetlerimize etkisini de masaya yatırdığımız toplantımız, verimli ve geleceğimize yön veren bilgi paylaşımlarına imkan sağladı. Katılan herkese katkıları için teşekkür ediyor, bu süreci hep beraber tedbirlere uyarak atlatacağımıza can-ı gönülden inanıyor ve istiyorum, dedi.