bize ulaşın
ENGLISH
Kardeş Odalar
Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası - 2017www.haskovocci.com 


Çerkezköy  Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası (Haskovo TSO) arasında, karşılıklı hizmet standartlarının yükseltilmesinin sağlanması, Çerkezköy TSO Üyelerinin Bulgaristan ile karşılıklı ekonomik ilişkilerinin  gelişririlmesi amacıyla “Kardeş Oda” Protokolü imzalandı.


Drama Ticaret ve Sanayi Odası - 2017


www.dramanet.gr


Çerkezköy  Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Drama Ticaret ve Sanayi Odası (Drama TSO) arasında, karşılıklı hizmet standartlarının yükseltilmesi, AB programlarından özellikle ekonomik işbirliğini güçlendirmek isteyen programların karşılıklı uygulanması, Çerkezköy TSO Üyelerinin Yunanistan ile karşılıklı ekonomik ilişkilerinin  geliştirilmesi amacıyla “Kardeş Oda” Protokolü imzalanmıştır.


Zaporizhzhya Ticaret ve Sanayi Odası - 2017
www.cci.zp.ua
Çerkezköy  Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Zaporizhzhya Ticaret ve Sanayi Odası (Zaporizhzhya TSO) arasında, karşılıklı menfaatler ile ticari ve mali aktivitelerin geliştirilmesi, AB programlarından özellikle ekonomik işbirliğini güçlendirmek isteyen programların karşılıklı uygulanması, finansal ve girişimci ilerleme için işbirliğinin geliştirilmesi ve Çerkezköy TSO Üyelerinin Ukrayna ile karşılıklı ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla “Kardeş Oda” Protokolü imzalanmıştır.


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası-2018


http://www.afyonkarahisartso.org.tr/Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) arasında iki Oda’nın tecrübe ve bilgi paylaşımı yapması hedeflenerek "Kardeş Oda Protokolü" imzalanmıştır. 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser “Trakya’da oldukça hızlı gelişen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlikte bugün Kardeş Oda Protokolü imzalamak için buradayız. Her iki Odamıza, üyelerine, aynı zamanda Çerkezköy ve Afyonkarahisar’a bu protokolün hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bizimle Kardeş Oda olma lütfunda bulundukları için Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na, Başkanı nezdinde tüm üyelerine, Çerkezköy’e çok teşekkür ediyor ve selamlarımızı iletiyoruz” diye konuştu. 


Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva da “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çerkezköy her ne kadar sanayi olarak ileri bir yer olsa da, her türlü gelişime ve desteğe açık bir şehir. İnşallah sizden alacağımız bilgiler ve tecrübe ile Çerkezköy ve Odamızı çok daha fazla geliştireceğiz. Sizlere bu konuda çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Konya Ticaret Odası-2019

http://www.kto.org.tr/Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Konya Ticaret Odası (KTO) arasında "Kardeş Oda Protokolü" imzalandı. Gerçekleşen protokol ile iki Oda arasındaki iş birliğinin sağlanması, hizmet standartlarının karşılıklı olarak geliştirilmesi ve iki bölge üreticilerinin birbirlerinden haberdar olması amaçlanıyor. 
Konya Sanayi Odası-2019


http://www.kso.org.tr/anasayfa/trÇerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) ile Konya Sanayi Odası (KSO) arasında hem kurumların işleyişine yenilik katmak hem de hizmet bölgelerindeki kaliteyi daha da artırmak amacıyla "Kardeş Oda Protokolü" imzalandı. Ayrıca KSO hizmet bölgelesindeki Konya OSB ziyaret edilerek, örnek uygulamalar yerinde incelendi. 
Prahova Ticaret ve Sanayi Odası – 2019

www.cciph.ro

 

Romanya’nın Ploiesti şehrinde, sanayi alanında gelişmiş olan Prahova ilçesi, Çerkezköy ile benzer özellikler taşımaktadır. Yaklaşık 6000 üyesi bulunan Prahova TSO ilçede bulunan firmalara çeşitli konularda hizmet sunmaktadır. Prahova Ticaret ve Sanayi Odası ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası arasında İş Birliği ve Kardeş Oda Anlaşması imzalanmıştır. İki Oda uluslararası alanda birbirlerini destekleyecek, üyeleri için her türlü fırsatı birbirleri ile paylaşacaklardır.

Bashkortostan Ticaret ve Sanayi Odası -2020www.tpprb.ru

 

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti ile Bashkortostan Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, Baskortostan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen bir toplantıda bir araya gelmişlerdir. Toplantıda iki odanın tanıtım filmleri izlenerek, iş birliği ile üyelerine sağlayacakları fırsatlar görüşülmüştür. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile Bashkortostan Ticaret ve Sanayi Odası arasında bir iş birliği anlaşması imzalanmıştır. Bu anlaşma ile iki Oda üyelerinin gelişimleri ve ticaret fırsatlarının artmasına olanak sağlayacaktır.